Lista aktualności Lista aktualności

Rafał Mistrzem Polski w strzelaniu!

Podczas IX Strzeleckich Mistrzostw Polski Straży Leśnej w Łagowie nasz Komendant Rafał Szadkowski zajął I miejsce! Cała drużyna z RDLP Gdańsk również zwyciężyła!

W dniach 22 – 24 listopada 2016 r. na terenie Ośrodka Wypoczynkowego „Leśnik" w Łagowie (RDLP Zielona Góra) strażnicy leśni z całej Polski doskonalili swoje umiejętności strzeleckie. W drugim dniu szkolenia odbyły się IX Strzeleckie Mistrzostwa Polski Straży Leśnej o Puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych.

Nasza reprezentacja z Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku  drużynowo zajęła najwyższe miejsce na podium! Rafał Szadkowski w strzelaniu dynamicznym zajął drugie miejsce, w statycznym szóste natomiast w dwuboju czyli w punktacji ogólnej był bezkonkurencyjny i wygrał indywidualnie te zawody. Jesteśmy dumni i gratulujemy zwycięzcom!.